На ринку багато цигарок. Однак, незважаючи на напис: «100% сигарета», сигарети часто містять забруднюючі речовини, чого не можна сказати про сигарети, які пропонуються в європейських країнах. Тим не менш, існують торгові марки сигарет, які містять справжній тютюн! Кожен ентузіаст кави, а також прикурювання сигарет спантеличений питанням, де ж насправді можна дістати цигарки з цигаркою? Проблема в тому, що в Росії стандарти на сигарети найм'якіші, тому якість у них набагато гірша, ніж у брендових аналогів. Ми маємо слабкий контроль над сигаретною продукцією, що може зробити курців нещасними. Тим не менш, ви можете постійно замовляти сигарети в Інтернеті або знаходити тютюн із високим вмістом тютюну. Важливий момент – дуже уважно ознайомитись із структурою, а також не дозволяти собі заплутатися!

Річмонд клан


Richmond KLAN – одна з найвідоміших деталей сигарет. Цигарки швидко набули популярності, оскільки вони упаковані в яскраво-жовті упаковки. Якщо вірити оцінкам у мережі, сигарети мають запах копченого чорносливу, який відрізняє їхню відмінність від інших типів. Цигарки викурюються делікатно з оптимальною витривалістю. Вони можуть залишити неприємний присмак чогось, що пригорів у роті, але деяким це подобається. На першому етапі цигарка викликає обурення, а потім його змінює приємна насолода.

Верблюд


Верблюд – одна з найпопулярніших сигарет серед курців. Постачальник міцно зарекомендував себе у історії галузі, а й у маркетингу. Найперша пачка цигарок стала успіхом для інтернет-маркетологів! Camel став обличчям бренду. Ці сигарети входять до десятки найкращих. Пачка представлена ​​у двох відтінках: жовтому та синьому. А також вони різняться смаком тютюну. Виробник запевняє, що в цих сигаретах є тютюн, чи це правда? Кожен може перевірити сам. Цигарки легко курити, при вдиху немає дискомфорту. Досить м'який.

Пепе


Pepe – знамениті нехімічні сигарети, що виготовляються німецькою фірмою Von Eicken. Вони офіційно поставляються до Росії, тому знайти їх нескладно. Пепе продається в багатьох варіаціях, які відрізняються міцністю і відтінком упаковки. Найлегші – це легкі, найтемніші – з високим вмістом чистого нікотину. Іноді під час куріння сигарети відчувається кислуватий присмак, що позитивно запах хороший. Один з найдивовижніших моментів – це кількість сигарет, що випали. Якщо відволіктися (наприклад, обговоренням), вони втрачають близько 6 хвилин! Цигарки світлішають повільно, оскільки в них немає хімії.

Вдалий удар


Історично склалося так, що різноманітність тисків Lucky Strike ніколи не була їхньою сильною стороною. Однак деякі курці сигарет віддають перевагу цим сигаретам. Аж до 60-х років Lucky Strike створювався в одному позачасовому варіанті: як із фільтром, так і без нього. У 60-ті з'явилася серія з ментолом, а у 90-ті – добірка Light. Поступово вибір цигарок почав відновлюватися, але ненабагато. Цигарки упаковані в чорну алюмінієву фольгу, і єдиною їхньою прикрасою є історичний день заснування бренду (1871). Тим не менш, 1871 – це день запуску не цигарок, а жувального тютюну Lucky Strike. Цигарки люблять за те, що тютюн у них м'який, але його не можна назвати слабким, він приносить задоволення і дійсно відчувається його простота.

Парламент


Людям, що палять, добре відома назва «Парламент», навіть якщо вони не намагалися його курити, оскільки вона присутня у всіх магазинах на полицях. Це тютюн високої якості, сигарета не вигоряє швидко, як це відбувається з іншими сигаретами. М'яка сигарета і завжди найвища якість – ось те, що ви можете отримати від цих сигарет. Цигарки мають середній наповнювач, товстий вугільний фільтр. Цей бренд сигарет створено у Швейцарії. На відміну від різних інших типів, вони горять довго (4-5 хвилин напевно), а також якщо ви поговорите з кимось або п'єте каву під час куріння, ви можете протриматися приблизно 6 хвилин. Інтернет-магазин оптового продажу сигарет пропонує покупцям купити сигарети без акцизу, так і з акцизом, за найвигіднішими цінами.